Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Roofvisgroep - verslag Toms Creek 09-04-2016 (video)

terug naar overzicht

Donderdag, 14 april 2016

In de gesloten tijd voor onze roofvissen toch gewoon een dagje gezellig ongecompliceerd met elkaar vissen..... met vangstgarantie. Dat was de doelstelling van onze visdag bij Toms Creek. Na een gezellig kopje koffie met instructie door Rob schaarden we ons met 11 man rond de avonturenvijver

Na een check op gebruik van de juiste lijn en weerhaakloze haken konden we beginnen. Dat was ook het startsignaal voor een ware "feeding frenzy" onder de bewoners van de visvijver. Het was wel duidelijk dat ze nog niet gevoerd waren en al snel hadden de meesten van ons hun eerste vis(sen) al te pakken.
  • Een kort verslagje staat op de site van de Roofvisgroep.
  • De foto's kun je bekijken in het foto album onder de knop "Foto's" onder de tab "AUHV" bovenaan deze pagina.
Een filmpje van de vangst van Robs 1.45 mtr. steur bekijk je onder: