Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Vismaatje gezocht! (Oproep Handjehelpen)

terug naar overzicht

Maandag, 14 maart 2016

De vrijwilligers en stagiairs van Handjehelpen helpden kinderen & volwassenen met een beperking of gedragsprobleem. Onlangs ontvingen we bijgaande oproep van vrijwilliger Tineke, die op zoek is naar een vismaatje voor een 69-jarige man uit Houten.

Een hengeltje uitgooien samen met 'Jan' (echte naam bekend bij de redactie), 69 jaar, woonachtig in De Geer in Houten, is een grote wens van de beste man. Hij heeft een bewogen leven achter de rug. Hij is nu weduwnaar en zijn grootste hobby is vissen, liefst dichtbij zijn huis.

Jan is een eenvoudige man, dol op van alles wat met natuur heeft te maken. Hij is wat slecht ter been. Los jij een klein stukje van zijn eenzaamheid op? Gewoon door lekker met je hengel naast hem te gaan zitten.

Neem contact op met Tineke de Vink van vrijwilligersorganisatie Handjehelpen:

tel: 06 - 81810056 of