Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Streetfishcompetitie Utrecht: referees gezocht! (video)

terug naar overzicht

Woensdag, 10 februari 2016

Op 6 maart aanstaande zullen zo'n 50 tot 75 straatvissende kids en volwassenen de grachten van Utrecht onveilig gaan maken tijdens de Streetfishing Competitie van Sportvisserij Midwest Nederland. We zoeken nog enkele referees!

Als referee sta je paraat bij eventuele vragen van of problemen bij deelnemers en pas je de regels van het evenement toe. Dat klinkt heftig, maar dat is het niet. Het wordt vooral een dag van gezelligheid, hopelijk veel vis vangen en uiteraard het uitwisselen van de laatste tips en materialen.

We verzamelen vanaf 09:30 ergens in de binnenstad van Utrecht en de prijsuitreiking is om 15:15. De AUHV is op dit moment nog op zoek naar 3 tot 5 referees. Eventuele onkosten worden uiteraard vergoed.

Lijkt het jou wat? Meld je dan z.s.m. aan via mail.

Gratis inschrijven

Het is deze week nog mogelijk om je gratis in te schrijven voor de competitie. Dat kan via de site van Sportvisserij Midwest Nederland.

Check de promo van vorig jaar: