Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Vis TV bij onderzoek Blauwkapel 25/11

terug naar overzicht

Dinsdag, 24 november 2015

Woensdag 25 november wordt in opdracht van de AUHV een visserijkundig onderzoek gedaan in de fortgracht van Fort Blauwkapel in Utrecht. Zojuist is bekend geworden dat Vis TV hier ook aanwezig zal zijn om opnames te maken.

Tijdens het onderzoek zijn twee lagere schoolklassen aanwezig. Zij krijgen een visles van twee heuse vismeesters van Sportvisserij Nederland.

Ook RTV Utrecht zal opnames komen maken. Enkele politici die zijn uitgenodigd, waaronder de wethouder Sport en Dierenwelzijn, en ook zij zullen aanwezig zijn.Iedereen is van harte welkom om te komen kijken!