Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Bijzondere karpers uitgezet in Utrecht

terug naar overzicht

Woensdag, 4 november 2015

Afgelopen weekend heeft de AUHV Karpergroep in samenwerking met Hengelsport Utrecht zo'n 50 bijzondere karpers uitgezet in de regio Utrecht.

Het waren bijzonder mooi beschubde spiegelkarpers variƫrend in gewicht van anderhalf tot 5 kilo per stuk. De uitzetting is gedaan conform het beleidsplan van de AUHV Karpergroep en in overleg met het Hoogheemraadschap.

Gesponsord door Hengelsport Utrecht


Hengelsport Utrecht heeft een onlangs tombola georganiseerd en de opbrengsten verdubbeld voor deze karperuitzetting. De AUHV is uiteraard zeer te spreken over deze actie en heeft samen met Sander van Kooten de karpers uitgezet op twee verschillende wateren.

De schitterende karpers zijn netjes gefotografeerd, gemeten en gewogen. Kijk hier voor een overzicht.