Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Het Programma 2016 van de AUHV Roofvisgroep is uit !

terug naar overzicht

Woensdag, 28 oktober 2015

Het is wéér gelukt om ook in 2016 naast de "vaste waarden" voldoende bijzondere en nieuwe items te programmeren. We bieden als Roofvisgroep in 2016 weer een gevarieerd en rijk programma van 13 activiteiten.

We willen graag ieder jaar naast de succesvolle ook enkele nieuwe activiteiten toevoegen om het aanbod verrassend en gevarieerd te houden. We kennen echter ook onze organisatorische beperkingen, we kunnen niet alles doen wat we graag zouden willen. Ook voor 2016 moesten daarom weer een aantal lastige keuzes gemaakt worden.
Nieuwsgierig ?...
CHECK HIER HET PROGRAMMA voor de activiteiten 2016.
Het Programma 2016 vind je ook op de webpagina van de AUHV Roofvisgroep - hierboven onder de kop "Roofvissen".