Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Inschrijving Streetfishing Utrecht geopend!

terug naar overzicht

Donderdag, 22 oktober 2015

Vanaf vandaag kun je je inschrijven voor het Streetfishing Event in Utrecht, op 28 november. Schrijf je in als team of individueel.

Op zaterdag 28 november zijn 'streetfishers' te gast in het water van onze vereniging. De AUHV sponsort voor deze dag gratis vergunningen voor niet-leden en zal zorgen voor de nodige officials.

Utrecht, bekend om haar Dom, is de vierde stad van Nederland en heeft een belangrijk historisch centrum. De oude Universiteit Utrecht is 380 jaar oud en de direct aan de kade van de grachten gelegen werfkelders, van waaruit de handelswaren werden opgeslagen en vervoerd naar de bovenliggende straat, leveren karakteristieke beelden op. De grachten met de werfkelders hebben een uitstekend roofvisbestand en zijn het domein voor de wedstrijd. Je kunt er van alles verwachten, terwijl je tussen het winkelend publiek 'je ding doet'.


Sin-Zo Bait is de hoofdsponsor van deze wedstrijd en zal zorgen voor een mooi prijzenpakket voor de top 3 met een minimale waarde van €500,-. Tevens is er voor iedere deelnemer ook een goodiebag. Tevens zal er ook professioneel gefotografeerd én gefilmd worden en de lokale media wordt benaderd voor verslaglegging van dit spektakel.


Kortom een absolute super wedstrijd op 28 november in een van de mooiste streetfishing decors die je maar kan hebben. Met Sin-Zo Bait als prima hoofdsponsor moet dit wel een geslaagde dag worden. Aanmelden dus! Individueel of als team. Wees er op tijd bij, er is plek voor 90 deelnemers.