Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Fotoverslag vrijwilligersdag 2015 (met veel vis)

terug naar overzicht

Donderdag, 2 juli 2015

Op 20 juni was het feest bij Tom's Creek in Lelystad: een berg vrijwilligers van de AUHV beleefde een mooie vrijwilligersdag met veel gezelligheid, prima catering en vooral veel grote vis.

In de vroege morgen verzamelden zo'n 25 vrijwilligers zich op de carpoolplaats in Houten, waar de club werd opgehaald per touringcar. Op naar Lelystad, naar Tom's Creek voor een dag vissen op steur, meerval, karper en forel.


Na een zenuwachtig bakkie koffie met frisse appeltaart was het tijd om de viskriebels om te zetten in vangsten. Er waren twee vijvers afgehuurd en binnen enkele ogenblikken werden de eerste steuren al gemeld. Hier en daar werden ook al karpers en meervallen gevangen.


Mooie Siberische steur


Klein maar mooi en vol vis; de vijvers van Tom's Creek


Hard inspannen betekent hard ontspannen: tussen de middag werd een heerlijke lunch geserveerd door het team van Tom's Creek en aan het einde van de dag werd afgesloten met een uitstekende BBQ waar niemand iets tekort kwam. De gebruikelijke visverhalen deden uitvoerig de ronde in de bus op de terugreis.


Lunch


Uitstekende en gezellige BBQ

Volgens jaar staat naar alle waarschijnlijkheid 't Mun in Appeltern op het programma.

Wil jij er volgend jaar ook bij zijn? Zorg dan dat je je aanmeldt als vrijwilliger van de AUHV. Vele handen maken licht werk, en het is nog leuk ook! Aanmelden kan hier.


Vrijwilligers bedankt en tot volgend jaar!