Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Nieuwe hengelsportzaak met een verhaal: Laurens Visvrienden

terug naar overzicht

Woensdag, 25 februari 2015

Lauren’s VisVrienden, een hengelsportwinkel met een bijzonder verhaal. Over verlies, rouw, dromen en een bijzondere passie die voortleeft. Ga er maar eens rustig voor zitten en lees onderstaand verhaal van Leo van Vliet.

"Lauren van Vliet, zoon van Leo van Vliet en Trea Vermeij, verliet hen op 22 april 2013 op 11-jarige leeftijd, na een 5-jarig gevecht tegen de meest agressieve versie van rhabdomyosarcoom; een zeer zeldzame vorm van kinderkanker.

Het gezin Leo, Trea en Juliëtte verloren en verliezen veel energie in het gemis en rouw. Om hun leven enigszins te kunnen gaan leven waar ook weer ruimte kan zijn voor plezier en luchtigheid, zijn zij dromen gaan vervullen. Dromen van Leo,Trea, Juliëtte en ook ….. van Lauren.

Lauren was een echte visser. Hij kon het opbrengen om op zijn jonge leeftijd al uren langs de waterkant te zitten en had 1 grote droom. Actief zijn in de hengelsportbranche. Als het gezin Lauren’s droom wil vervullen, dan willen zij, in zijn naam, actief zijn in de hengelsportbranche.

Het idee van een Hengelsportwinkel in Houten ontsproot.


Nieuwe hengelsportzaak in Houten: Laurens Visvrienden. Een winkel met een verhaal.

Om Lauren heen ontstond tijdens zijn ziekte een groep vissers, in de leeftijd 30-55 jaar, die zich Lauren’s VisVrienden noemden. Zij hebben allen een armband als verbindingsteken, net zoals Lauren die droeg. Lauren voelde zich in die groep helemaal thuis en genoot van de hengelsportactiviteiten.

Deze zelfde groep visvrienden heeft zich vanuit verbinding op hartsnivo volledig ingezet om de winkel tot stand te laten komen. Geen initiatief werd onbenut gelaten om mensen daarin aan Lauren te binden. Hierdoor is er een hengelsportwinkel ontstaan die zijn weerga niet kent. Volledig o.b.v. “ruw en ongepolijst” is de winkel ingericht met steigerhout. Daar waar Lauren’s bed, buro, kasten en tafeltje ook van gemaakt zijn.


Een opstelling met de spullen van Lauren, in de winkel

De winkel is gebaseerd op de droom van Lauren en straalt dat ook volledig uit. Eenmaal binnen stap je in de droom van de hengelsporter en beleef je de passie. Natuurlijk, ruw en ongepolijst en daardoor prachtig. De kleur oranje is de “huiskleur”, de kleur van Lauren.

Een breed assortiment van de beste merken. En tevens opkomende nieuwe merken gebaseerd op kwaliteit. Een keur aan meervoudige en enkelvoudige voeren, pallets en boilies. 13 meter roofvisaas, een genot om te zien. Een molenassortiment om je vingers bij af te likken.


Mooi assortiment

De winkel wordt gerund door het gezin van Lauren en de visvrienden, samen Lauren’s VisVrienden, wat tevens de naam van de winkel is die hoog op het dak van het pand aan de Hoofdveste 26 in Houten aan de A27 de wereld in schijnt.

Lauren’s wereld gaat zaterdag 28 februari om 10 uur open voor publiek."

Tot in de winkel!