Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Veel vis vergaard op Hooge Vaart

terug naar overzicht

Donderdag, 16 oktober 2014

De AUHV Roofvisgroep op de Hooge Vaart - 14 man en 6 boten, met voor de verandering eens schitterend visweer en een baarspopulatie die geheel volgens verwachting "goed los" was. Dat waren de ingrediënten voor een puike gezellige visdag.

 Op zo'n dag is de vangstgarantie vrij hoog, ongeacht het gebruikte kunstaas of de gehanteerde techniek, 't zijn niet de giganten die op de Lek of de Waal te vangen zijn maar het aantal was niet meer bij te houden .... óók wel eens leuk ! Ook opvallend was dat de jointed shad rap zijn prima reputatie weer eens nadrukkelijk bevestigde.

Van deze visdag maakte Bart weer een sfeervol verslag dat je op de pagina van de AUHV Roofvisgroep kunt downloaden. De foto's kun je op je gemak bekijken in het foto album onder de knop "Foto's" onder de tab "AUHV" bovenaan deze pagina.
Leuk was ook dat "roofvisgroeper van het eerste uur" Wilfred na vele jaren van afwezigheid ook weer van de partij kon zijn. Het verhaal van zijn persoonlijke ervaringen van deze dag kun je ook op de pagina van de AUHV Roofvisgroep downloaden.