Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Ontknoping Utrechtse Karperkampioenschappen

terug naar overzicht

Maandag, 6 oktober 2014

Aankomend weekend wordt de laatste wedstrijd van de Utrechtse Karperkampioenschappen gevist op Plas Strijkviertel op het Industrieterrein Oudenrijn.

Er is speciaal voor de deelnemers een ontheffing verleend door Recreatieschap Midden Nederland, hierdoor is het mogelijk om ook 's nachts op dit schitterende water te vissen.

De 10 koppels willen revanche nemen op de teleurstellende resultaten tijdens de vorige wedstrijd. Het zal een tactische wedstrijd worden waarbij (voer)boten niet toegestaan zijn, het komt dus aan op het echte gooi en smijtwerk. Het lijkt in ieder geval echt ‘visweer’ te worden met regen en een Zuidwesten wind.

Aankomende vrijdag start de wedstrijd om 18.00 en eindigt zondag om 10.00. U bent uiteraard van harte welkom tijdens zonsopkomt en zonsondergang op het recreatieterrein Strijkviertel. Mocht u de wedstrijd liever achter uw computer willen volgen, dan is dit ook mogelijk via deze website.

De Utrechtse Karperkampioenschappen worden mede mogelijk gemaakt door Hengelsport Utrecht en Riverlandbaits te Houten.