Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Unieke viswedstrijd: 'In de ban van de man'. Meld je aan!

terug naar overzicht

Vrijdag, 26 september 2014

Wist je dat je in de Oudegracht kunt vissen op voorn, brasem, baars, winde en karper? Kom het een keer proberen! De beste vissers winnen mooie prijzen. Onder deskundige begeleiding van de experts van de Algemene Utrechtse Hengelaars Vereniging (AUHV).

Foto: genoeg vis in de Grachten van Utrecht! (foto: Juul Steyn)

De AUHV zorgt in samenwerking met Culturele zondagen een unieke (wit)viswedstrijd op zondag 12 oktober aan de Oude Gracht ter hoogte van het voormalige Tivoli. Ook jij kunt deelnemen! Voor kinderen zijn er hengels aanwezig.

Meld je aan

Deze wedstrijd is voor jong en oud. Deelname is gratis.

  • Viswedstrijd vanaf 10 jaar: 14.00 - 15.00 / 15.30 - 16.30 uur
  • Viswedstrijd vanaf 18 jaar: 14.00 - 16.00 uur
Aanmelden kan tot 13.30 uur bij de organisatie beneden aan de werf.

In de ban van de man

Utrecht staat op 11 en 12 oktober in het teken van de man. Culturele Zondagen doet dit weekend een poging de man in al zijn facetten beter te begrijpen. Met een aanstekelijk programma van muziek, cabaret, theater, talkshows, workshops, lezingen en exposities. Over mannenhumor, mannengedrag, mannenpraat en mannenvriendschap.


Het fenomeen man wordt gefileerd, binnenstebuiten gekeerd en voorzien van commentaar. Op zaterdagavond 11 oktober vindt een speciaal proloogprogramma plaats in de Hertz zaal van TivoliVredenburg: De Muur On Tour. Een exclusieve warming up van de wielertheatershow die haar première beleeft begin juli 2015 als Utrecht in de ban is van de Grand Départ van de Tour de France.

Van een workshop crossfit op het Vredenburgplein tot een viswedstrijd in de Oudegracht. Meer informatie vind je op de site van Culturele zondagen.

Culturele zondagen (organisator)

Culturele Zondagen is een eendaags (soms tweedaags) cultureel evenement in de stad Utrecht dat zes keer per jaar plaatsvindt rond een specifiek thema. Sinds de start in 2002 is Culturele Zondagen uitgegroeid tot een sterk, origineel en succesvol merk, bekend bij een groot en breed publiek. Bezoekers kunnen op vele locaties in de stad op laagdrempelige wijze kennis maken met het gevarieerde culturele aanbod dat de stad rijk is.


Culturele zondagen: veel gezelligheid in Utrecht (foto: Culturelezondagen.nl)

We zien je in Utrecht!