Aankomende vrijdag laatste wedstrijd van de UKK 2017

terug naar overzicht

Maandag, 9 oktober 2017

De laatste wedstrijd van de Utrechtse Karper Kampioenschappen wordt gevist op het Amsterdam-Rijnkanaal. Het is de laatste in de reeks van 3 en bepaald uiteindelijk wie er dit jaar kampioen wordt. Het duo Koopmans & Hoorweg heeft een voorsprong te verdedigen van 24 kg op het koppel Lindaart & Scholten.

Vrijdag begint de laatste wedstrijd van de Utrechtse Karper Kampioenschappen 2017. De 8 deelnemende koppels vissen op het Amsterdam-Rijnkanaal zullen het traject bevissen bij de bruggen over het Amsterdam-Rijnkanaal naar Nieuwegein en Schalkwijk. 

De wedstrijd begint om 18:00 uur en duurt tot zondag 10:00 uur. 

Het Amsterdam-Rijnkanaal is een lastig water met veel scheepvaart en witvis, het zal een onrustige wedstrijd zijn. Door diverse uitzettingen op het kanaal en omliggende wateren kunnen tijdens deze wedstrijd een aantal uitzetters op de mat verschijnen. Of wat te denken van vissen die bijna nog nooit gevangen zijn. 

Het Algemeen Klassement is als volgt:

Koppel

Hoorweg & Koopmans 64,5 kg
Lindaart & Scholten/Westerveld 40,1 kg
Veenhof & Sheombarsing 28,6 kg
Koppen & Kraa 13,9 kg
Hendriks & Blankestijn 9,5 kg
Colpa & Klemm 4,7 kg
Overdevest & Van Driel 0 kg
Borst & Borst 0 kg

Is het een gelopen race of geeft het Amsterdam-Rijnkanaal zijn enorme schatten prijs?